Wielka Rebelia

Najmij ludzi, podróżuj,walcz i wiele więcej!


#1 2010-11-06 16:10:04

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Gra Remusa

Rozdział 1:Rozliczenie
Akt 1:Poszukiwania

Nie minął miesiąc od rzezi w której ty byłeś członkiem. Przed oczyma jeszcze miałeś ten widok kiedy dzielni chłopi bronili swojego dobytku. Dzisiejszego ranka postanowiłeś wziąść się w garść. Przypasałeś miecz do pochwy, nałożyłeś ubranie i dokończyłeś bochenek chleba. Twoim celem było teraz dotarcie do jakiejś wsi lub miasta by uzupełnić zapasy i dowiedzieć się co to za miejsce. Tak więc po krótkim przygotowaniu ruszyłeś przed siebie. Byłeś w gęstym lesie spowitym gęstą mgłą lecz mimo to ujrzałeś czarną sylwetkę a nawet dwie...

Offline

 

#2 2010-11-06 16:32:47

Remus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Remusa

Miesiąc miną spokojnie, Remus podróżował po świecie aż w końcu postanowił, że pójdzie do jakiejś wioski, uzupełni zapasy i dowie się co nie co o krainie, w której mieszkał. Ruszył pośród dziczy ubrany w wiejski strój i pomyślał o bracie-mógł pójść z nim i z innymi. Las był dobrym schronieniem pośród deszczów, ale z łatwością można była tutaj zatracić siebie. Remus ruszył na przód i wtedy ujrzał dwie sylwetki...Nie wiedział czy te osobniki go zauważyły. W nadziei, że tamci go nie zauważyli spróbował schować się w gąszczu. Zamierzał śledzić obie postacie.

Offline

 

#3 2010-11-06 16:37:30

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gra Remusa

Z ciekawością oglądałeś ruchy sylwetek, miałeś szczęście ponieważ oni cię nie zauważyli. Po chwili oglądania usłyszałeś wyraźny brzdęk miecza i... po chwili zauważyłeś że drugiej postaci już nie było została tylko ta która nie miała wyposażenia. Ale gdzie podział się tamten człowiek.
-Dziwna ta kraina. Pomyślałeś, ale twoje rozmyślania przerwał fakt że tamta osoba odchodzi i jej sylwetka jest coraz mniej widoczna.

Offline

 

#4 2010-11-06 16:54:56

Remus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Remusa

Człowiek zdziwił się, gdy postać nagle znikła, ale był dość sprytny, by pomyśleć, że owe istoty go zauważyły i teraz zamierzały go zwabić, a później złapać. Remus rozglądnął się dookoła. Wojownik był od teraz czujniejszy i odrobinę wolniejszy, a przy tym i cichszy(przynajmniej starał się być). Słyszał już o czarach, ale nigdy nie spotkał maga, a jedyny człowiek, który mógł umieć czarować to "Szary Płaszcz". "Będę musiał uważać bardziej, jeśli są tutaj magowie, ta kraina jest pełna niespodzianek aczkolwiek każda ma coś w zanadrzu..."Pomyślał cały czas myśląc o tym, by nie wpaść w sidła osobników. Remus jedną dłoń postawił przy mieczu.

Offline

 

#5 2010-11-06 18:11:40

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gra Remusa

Tajemnicza postać odeszła a mgła zaczęła powoli znikać, teraz nie każdy może każdego zauważyć dlatego trzeba uważać. Poczekałeś jeszcze 5 minut i nic się niewydarzyło. Byłeś pewien że mag cię nie zauważył dlatego postanowiłeś ruszyć w odwrotną stronę od ruchu maga. Podczas wędrówki mgła doszczętnie zniknęła a las wydał ci się teraz bardziej potulny niż wcześniej.
-Wszystko jedno, oprócz tych magów jest tu chyba wporządku. Pomyślałeś lecz się myliłeś, usłyszałeś głośne warczenia z daleka i ciche zza pleców. Automatycznie się odwróciłeś, oceniłeś sytuacje,
-To wilki, do dzieła. Rozpoczeła się walka w której myśliwym będą wilki a ofiarą TY ale czy na pewno tak będzie?

Offline

 

#6 2010-11-06 19:10:31

Remus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Remusa

//Dlaczego piszesz co robi moja postać? Czy nie należy to do mnie?;)Mam nadzieję, że był to ostatni raz:D//
Remus szybko ocenił sytuacje i wyjął miecz. Nie wiedział ile wilków na niego szło, ale był pewny, że nie były one pokojowo nastawione. Remus nie zamierzał szarżować. Cofnął się i czekał na atak. Przy tym przylgnął do jakiegoś drewna nie chcąc, by zaatakowano go do tył. Miał nadzieję również, że w razie bycia blisko przegranej uda mu się wskoczyć na drzewo. Czekał z niecierpliwością. "Zawsze mi mówiono żebym nie chodził do lasu, bo zjedzą mnie wilki, a ja nigdy w to nie wierzyłem, a tu teraz być może uwierzę."Pomyślał człowiek starając się policzyć warczące potwory, obawiał się, że zginie aczkolwiek miał dość duże szanse chyba, że wilki się zgrają i zaatakują idealnie. Wtedy zginie, ale jeśli nie to będzie miał znakomitą kolacje! Od ponad miesiąca nie miał w ustach mięsa, tylko suchy chleb oraz surowe zielska! Jego szare oczy zabłyszczały, był gotowy do walki. Zmienił zdanie, nie będzie na nich czekał. I ruszył zamachując się mieczem, gdy ujrzał pierwszą bestie.

Offline

 

#7 2010-11-06 19:54:15

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gra Remusa

//Nie wykonałeś żadnej czynności oprócz ?stania? dlatego zrobiłem to za ciebie.Nie wiedziałem że się temu sprzeciwisz ale ok, więcej nie będę.
Po dokładnej ocenie sytuacji obliczyłeś że przed tobą a dokładniej trochę dalej stoją dwa wilki, a wokoło jest ich niemniej jak dziesięć. Jeżeli nie zaatakują wszystkie razem to jest szansa na zwycięstwo.
Pierwszy z wilków będących blisko ciebie zaatakował, był szybszy od ciebie,niezdążyłeś zareagować ponieważ po chwili już był przy tobie. Jego celem miała być widocznie twoja noga, na szczęście dzięki szybkiemu ruchowi miecza powaliłeś wilka na ziemię lecz nie uderzyłeś wystarczająco by go zabić. Drugi wilk
popatrzył złowieszczo na ciebie i wyglądał tak jakby myślał.
Twoją uwagę przykuło jeszcze więcej wilków, które najwidoczniej zaczeły się do ciebie zbliżać.

Offline

 

#8 2010-11-08 18:27:55

Remus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Remusa

//Przeczytaj wyraźnie, napisałem, że zacząłem dalej śledzić maga:)//
Remus zrozumiał swój błąd, gdy odepchnął wilka i rozglądnął się rozpaczliwie szukając schronienie na drzewie. Wiedział, że nie ma szans z dziesięcioma wilkami, ponieważ watahy działały jako jedność. Nawet trzy wilki sprawiłyby Mu dużo kłopotów, a ponad trzy razy więcej nie wróżyło dobrze. Remus spróbował przedrzeć się do drzewa, mając nadzieję, że wilki nie odetną go od ostatniej linii pomocy. Człowiek tylko pięć razy w życiu walczył z wilkami i tylko raz samotnie, wtedy pokonał dwa wilki i to z trudem. Czy wiejski poszukiwacz przygód mógł pokonać watahę?

Offline

 

#9 2010-11-08 21:51:28

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gra Remusa

//Napisałeś że to jakaś pułapka a o gonieniu nie było mowy chyba że... nieważne
Wilki, mimo że to zwykłe zwierzęta, potrafią jednak zabić najlepszych wojowników, to dlatego każdy nielubi z nimi walczyć sam.
Schowałeś się na drzewie, swoimi sprawnymi oczami ujrzałeś że wilków ciągle przybywa. Trochę się zdezorientowałeś ponieważ skąd 30 wilków(bo tyle ich teraz jest) żyje na tak małym terenie.
Wilki zaczęły drapać o drzewo w intencji zrzucenia cię z niego lecz na twoją korzyść to tylko wilki więc drzewa nie powalą.
Nie minęła może minuta kiedy to doliczyłeś się że wilków wciąż przybywa. Ta kraina w twoich oczach stawała się coraz to dziwniejsza.

Offline

 

#10 2010-11-08 22:02:29

Remus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Remusa

-Co jest do cholery?!
Krzyknął zdezorientowany Remus. Człowiek rozglądał się zaniepokojony. Dobrze, że nie został na dole i nie walczył jak heroiczny bohater, bo już, by był pokarmem dla olbrzymiej, monstrualnej watahy. Remus był bez jedzenia i wiedział, że będzie zmuszony zejść kiedyś z drzewa choćby po to, by zginąć na dole zamiast tutaj, na drzewie-z głodu. Obie perspektywy nie wydawały się kuszące, ale to był przecież dziki las...Las! Remus rozglądnął się, może dałoby się skakać z drzewa na drzewo, wolał tak zaryzykować i złamać nogę niż zgnić tutaj, kilka metrów nad ziemią.

Offline

 

#11 2010-11-08 22:08:28

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gra Remusa

Siedziałeś kilka minut na drzewie otoczony przez watahę wilków, te kilka minut wystarczyło byś podupadł psychicznie. Wiedziałeś że zginiesz ale jednak wciąż w środku świecił się mały płomyczek nadzieji na przeżycie. Zauważyłeś że wilki wkońcu odchodzą, gdy przyjrzałeś się lepiej ujrzałeś człowieka, ale nie byle jakiego, muskularnego człowieka ubranego w futra i dzierżącego długą drewnianą laskę.
Wilki podchodziły do niego pokolei i łasiły się jak psy do człowieka, potem odchodziły. Po dwóch lub trzech minutach został tylko mężczyzna, krzyknął do ciebie grubym, głośnym głosem, a krzyknął:
-Zejdź z tego drzewa!
Wyglądało na to że nie miał złych zamiarów.

Offline

 

#12 2010-11-08 22:14:00

Remus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Remusa

Remus nie miał innego wyboru, zszedł z drzewa i ukłonił się elegancko.
-Jam jest Remus z innej krainy, nie przyzwyczajony do olbrzymich stad wilków, pogromca bandytów z zachodu i jeden z przegranych bitwę o jedną z wiosek, w której poległo wielu ludzi. Witaj zacny człowieku, jaka twa godność?
Zapytał troszkę ciekaw. Wiedział, że jest zdany na owego muskularnego mężczyzny, miał nadzieję, że ten nie zamierzał go zabić, bo po co? Chyba, że dla rozrywki, a miał nadzieję, że to nie jest Łowca Głów czy niewolników, ale po tej krainie spodziewał się wszystkiego...
-Mam nadzieję, że dowiem się od Ciebie, zacny panie, gdzie jestem i gdzie jest jakaś wioska, w której biedny podróżnik taki jak ja mógłby uzupełnić zapasy.

Offline

 

#13 2010-11-10 15:33:08

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gra Remusa

-Ja? Moje imię nie jest ważne, wiedz tylko że jestem Druidem.
Człowiek lasu również się ukłonił, jak wcześniej widziałeś był wysoki, lecz dopiero teraz ujrzałeś jego długie kasztanowe włosy spływające po muskularnych ramionach. Jego zielone oczy ukazywały że nie jest on złym człowiekiem i że na pewno cię nie skrzywdzi.
Druid po chwili zaczął kontynuować rozmowę.
-Jeżeli jesteś pogromcą bandytów to może wstąpisz w progi mojej małej chatki, mam do ciebie kilka pytań.

Offline

 

#14 2010-11-10 19:01:51

Remus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Remusa

-Dobrze leśny magu, ruszajmy do twego domu jednak mam pewno może niezbyt kulturalne pytanie. Masz czym poczęstować znużonego podróżnika?
Zapytał z nadzieją w głosie Remus, mając nadzieję, że druid nie zaprzeczy. Mężczyzna ruszył za druidem, gdyby ten zaczął go prowadzić do chaty.
-Druidzi...Myślałem, że nie istnieją.
Szepnął do siebie.
-Druidzie, czy to prawda, że wy, leśni magowie umiecie przemieniać się w zwierzęta i z nimi rozmawiać?
Zadał kolejne pytanie, tym razem podyktowane ciekawością człowieka. Sam nie ufał magii, ale czarodzieje byli przydatni(czytał o tym w księgach).

Offline

 

#15 2010-11-10 19:15:44

Torto

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Gra Remusa

Przez chwilę druid jakby nie chciał odpowiedzieć na twoje pytanie, przynajmniej tak ci się zdawało, wkońcu przemówił:
-Jedzenia w mojej chacie nie brakuje, a co do tajemnic druidzkich powiem tyle że władamy nad zwierzętami, więcej ci nie powiem. Uśmiechnął się się do ciebie i kontynuował
-Tylko druid zna nasze tajemnice, może nauczyć się zaklęć druidzkich. Dopóki nie będziesz druidem, dopóty nie zdradze ci naszych druidzkich tajemnic...
Wędrowaliście dalej, po niecałych dziesięciu minutach dotarliście do w miare dużej chaty zrobionej z trawy, drewnianych desek i innych różnych budowalnych materiałów. Gdy podeszliście do progu chatki druid odwrócił się i rzekł:
-Czuj się jak u siebie w domu, jednak jeśli coś ukradniesz to pamiętaj...Długo niepożyjesz!
Druid otworzył drzwi i mogłeś wejść do środka. W chatce było trochę mebli takich jak stół i kilka krzeseł, było również duże łoże i szafa. W drugim, mniejszym pokoju można było dostrzec coś w stylu zbrojowni i biblioteki ponieważ było tam kilka szafek na książki i zbiór lasek druidzkich.
Po obejrzeniu domu druid rozpoczął rozmowę
-A więc zabijasz bandytów hę?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.downloadjava.pun.pl www.lwyzsawanny.pun.pl www.worldwrestlinggame.pun.pl www.infuam.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl